ساخت فروشگاه اینترنتی خرید 47
حذف در پنل کاربری [X]
تحقیق (جامعه دیجیتالی )

تحقیق (جامعه دیجیتالی )

بشر از ابتدای خلقت خود تا کنون چندین عصر یا دوره را طی کرده و به تکامل فعلی خود رسیده است. ابتدایی ترین دوره را عصر حجر یا عصر شکار می نامند. در این دوره عمده فعالیت انسان شکار حیوانات بوده و به این منظور از ابزارهای اولیه مانند سنگ و چوب و غیره بهره می جسته است. این عصر هزاران سال به طول انجامید.

با گذشت زمان انسان به تدریج به خاصیت گیاهان و نحوه پرورش آنها پی برد و به کشاورزی و همینطور پرورش حیوانات اهلی روی آورد. و به این ترتیب عصر کشاورزی آغاز شد. این دوره حدود چند صد سال به طول انجامید. با پیشرفت علم در اروپا گذر از دوران رنسانس و همینطور وقوع انقلاب صنعتی کمک کم جهان وارد عصر جدیدی شد که آن را عصر صنعتی می نامند. دراین عصر صنایع شکوفا شدند و تولید انبوه بوجود آمد.

این دوره نزدیک به صد و پنجاه سال ادامه داشت.چیزی که در این دوره ارزشمند بود و مورد مبادله قرار می گرفت همان کالاها و یا خدمات ایجاد شده بود. بعد از این دوره بشر در مسیر تکامل خود پا به عصر اطلاعات یا عصر دانش گذاشت. از ویژگیهای این عصر اهمیت دانش به عنوان منبع اصلی کسب مزیت رقابتی نسبت به سایرین است و در واقع چیزی که در این دوره مورد مبادله و خریدو فروش قرار می گرفت همان اطلاعات بود.برچسب ها: تحقیق , جامعه دیجیتال , مقاله , کارشناسی , کارشناسی ارشد ,
3000 تومان

نمونه سوالات در گرافیک

اندیشه اسلامی ۱- پاورپوینت

مهارت ششم پاورپوینت

برنامه نویسی جامع java

آموزش java

آموزش رمزگذاری روی CD

اسمبل کامپیوتر

طراحی و تحلیل الگوریتمها

نظریه زبانها و ماشینها

مبانی مبتنی بر وب